KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5922318
nr 592 2318
Blandteknik
sign. Svenne S -88, 38x48
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 augusti 2009
kl 19:17:16
2/8 19:54:51
Signe Persson-Melin (f. 1925)